Producenci

List of all manufacturers


Salbutamol Sterling Knight 100 tabs [2mg/tab]

Salbutamol Sterling Knight 100 tabs [2mg/tab]

44,00 €

20% 35,20 €

dostępność: Fotografii

Buy Salbutamol Sterling Knight (salbutamol, albuterol, salbutamolum)

Albuterol (Salbutamol) jest selektywnym beta-2 agonistą jak clenbuterol stosowany w leczeniu astmy medycznie. Jest on stosowany jako spalacz tłuszczu przez kulturystów i entuzjastów fitness. Efekty są bardzo podobne do lipolizę zwiększa Clenbuterol (rozkład tłuszczów) przez zwiększenie temperatury ciała poprzez wzrost podstawową przemianę materii i zmniejszenie apetytu.

W ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne niż clenbuterol dla utraty tłuszczu. Jest to bezpieczniejsze rozwiązanie niż Clenbuterol. Główną różnicą jest ich życie o połowę. Clenbuterol posiada okres półtrwania 7-9 godzin, okres półtrwania albuterol jest tylko 3-4 godzin. Tak więc mniej skutków ubocznych, znacznie niższy poziom beta-2 receptory downgrade i łatwo dostosować snu i odpoczynku. Ma ma mniej skutków ubocznych, takich jak wibracje i zdolność skupienia.

Albuterol ma nieco bardziej anaboliczne niż clenbuterol. Badania wykazały poprawę siły i beztłuszczowej masy mięśniowej. Właściwie badaniach na zwierzętach wykazuje większą masy mięśniowej. Jeden z moich przyjaciół zapytał, co daje jego pitbull na przyrost masy mięśniowej i i poradziłem albuterol tylko 3 tygodnie. Po 3 tygodniach jego mały piesek zgrywanie zamieniła się w potwora masy nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Beztłuszczowej masy ludzi nie jest taki wielki, ale nadal zauważalne.

Ma ona także korzyści dla zdrowia, takie jak zwiększenie dobrego cholesterolu HDL i zmniejszenie złego cholesterolu LDL. Możesz dołączyć albuterol w cyklu, w PCT (terapia po cyklu) i pomostu między cyklami. Dzięki czemu można kontrolować podwyższony poziom cholesterolu, ponieważ sterydy anaboliczne i zysków prowadzenia po cykli sterydowych.

 

Dawkowanie:

Początek przy karcie 1 dobę, należy powoli zwiększać dawkę do maksymalnej 20 mg na dobę. Podział dawki 3 razy dziennie, w większości 12-16 mg na dobę jest optymalna dawka.
Kobiety powinny brać połowę tej dawki.

Podobnie jak Clenbuterol, albuterol dół reguluje receptorów beta-2, wyniki zmniejsza się z czasem, ale trwa to dłużej niż clenbuterol ze względu na krótki okres półtrwania.

Poleć krótkich cyklach 3 tygodnie i na 1 tydzień do łącznie 3 cykle krótkie następnie należy podać długiej przerwie co najmniej 3 miesiące. Więc można odświeżyć receptorów i dać swoje ciało na odpoczynek.

 

Skutki uboczne:

Albuterol ma poważne skutki uboczne pobudzające, takie jak: zwiększona częstość palenisko, wysokie ciśnienie krwi, drżenie, bezsenność, pocenie się i utrata apetytu. Podobnie jak Clenbuterol to uszczupla aminokwasów poziom kwasu Tauryna tak skurcze występują. Tauryna uzupełnienie jest wysoce zalecane, aby zapobiec skurcze mięśni.

Albuterol jest o wiele lepsze i bezpieczniejsze alternatywy dla Clenbuterol. Tak clenbuterol tłuszczu efekt palnika ponad albuterol, ale także skutki uboczne. Z albuterol mniej poważne skutki nieprzyjemne strony, wyniki bardziej anaboliczny i dłuższy czas użytkowania.

Poleć przyjmowania suplementów, Omega3, CLA, ALA, wielu witamin, minerałów, aminokwasów (zwłaszcza tauryna) i ostropestu plamistego, gdy jesteś na albuterol.

 

Wspólne markami: Albuterol, Salbutamol, Ventolin, Salbutol, Proventil.