Producenci

List of all manufacturers


MX 197 Max Pro 10ml vial [197mg/1ml]

MX 197 Max Pro 10ml vial [197mg/1ml]

72,00 €

25% 54,00 €

dostępność: Fotografii

Buy MX 197 Max Pro (mix products)

75 mg octanu Trenbolone 3 ml
250 mg Nandrolone Decanoate 4 ml
250 mg testosteronu związku 4 ml

 

octanu Trenbolone:

Octan trenbolonu jest jednym z najpotężniejszych i uważane za skuteczne anaboliczne związki na dzień dzisiejszy, i zazwyczaj prowadzi do szybkiego wysokiej jakości zyski beztłuszczowej tkanki. Nadaje się do szybkiego narastania siły i masy mięśniowej, zazwyczaj użytkownika wyjątkowe rezultaty w stosunkowo krótkim okresie czasu. Anaboliczne tego leku jest często porównywana do popularnych leków, takich jak testosteron, z jedną różnicą: trenbolon nie konwertuje do estrogenów. Nie ma zauważalnej retencji wody, więc mięśnie zdobyte podczas korzystania z trenbolonu będzie bardzo trudne i określony (o ile poziom tłuszczu są wystarczająco niskie). Podnosi poziom androgenów może również przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, ponieważ trenbolonu przyspiesza przemianę materii. To androgennym może również spowodować większe ukrwienie i mięśnie pełniejsze, ekstremalne twardnienie mięśni, unaczynienie większe i jest skuteczne w ograniczonym kalorii w diecie, jeśli spożycie białka jest nadal wysoki. W połączeniu z sparing białka / anty-kataboliczne TRENBOLONU, jest to szczególnie skuteczny lek. Dodatkowe korzyści to m.in. znaczny wzrost glikogenu w mięśniach i syntezy kreatyny fosforan, zwiększenie produkcji czerwonych krwinek i poprawić aktywność receptora insuliny mięśni.

 

Nandrolone Decanoate:

NANDROLONE jest jednym z najczęściej stosowanych związków anabolicznych. Jego popularność wynika z prostego faktu, że wykazuje wiele bardzo korzystnych właściwości. Strukturalnie nandrolon jest bardzo podobny do testosteronu, choć brakuje atomu węgla na 19 pozycji (stąd jej inna nazwa 19-nortestosteronu). Otrzymana struktura jest hormonem, który wykazuje mniejsze właściwości androgenne niż testosteron. Z podstawowym interesem jest to, że nandrolon nie zepsuje się silniejszy metabolit androgenów w tkankach docelowych. Jest to długi związek działający z ester dekanianu dostarczanie leku wolny czas uwolnienia do trzech tygodni, choć w praktyce silne uwolnienie Nandrolon jest naprawdę utrzymane przez okres jednego do dwóch tygodni. Nandrolon diakonatu powoduje, że komórki mięśni magazynują więcej azotu niż wersje tak, że dodatni bilans azotowy jest osiągnięty. Dodatniego bilansu azotowego jest synonimem wzrostu mięśni od komórek mięśniowych, w tej fazie akumulują (asymilują) dużej ilości protein niż zwykle. Wynik jest dodatni bilans azotowy i skutków budowy białka, które mu towarzyszą.

Wielu uważa, n androlone dekanianu być najlepszą ogólną sterydów dla człowieka w użyciu. Wykazano, nie tylko być skuteczne w bezpieczny sposób wychowywania chudego masy ciała, ale także mieć korzystny wpływ na układ odpornościowy, jak również o opinię do łagodzenia bólu stawów i ścięgien. Powodem tego jest to, że blokuje receptory kortyzon dzięki czemu mniej kortyzonu dotrzeć do komórek mięśniowych i komórki tkanki łącznej. W zasadzie można by oczekiwać przyrostu masy mięśniowej przy około połowie stawki, że z równą ilością testosteronu. Cykl trwający ten do dwunastu tygodni wydaje się mieć największy sens, spodziewając się wywołać powolne, nawet wzmocnienia jakości mięśnie. Anty-estrogen jest rzadko potrzebne z tego związku z Mniejsze ryzyko efekty androgenne i estrogenne, wraz z jego wysoki potencjał anaboliczny również sprawia, że nandrolon bardzo dobry produkt do łączenia się z testosteronu wyższe dawki anabolicznych terapii.

 

testosteronu złożone:

Związek Testosteron jest na bazie oleju do wstrzykiwania zawierających cztery różne estry testosteronu: propionian testosteronu (30 mg); fenylopropionian testosteronu (60 mg); isocaproate testosteronu (60mg) oraz dekanianu testosteronu (100 mg). Jest to inteligentny "zaprojektowane" połączenie na celu zapewnienie szybkiego jeszcze o przedłużonym uwalnianiu testosteronu. Propionian i fenylopropionian estrów w tym produkcie są szybko wykorzystywane, uwalniając do obrotu w ciągu pierwszych czterech dni. Estry pozostałych są dużo wolniejsze, aby zwolnić, pozostając aktywnym w organizmie przez około dwa do trzech tygodni (odpowiednio). Jest to wzrost w porównaniu do standardowych, takich jak Testosteron enanthate lub cypionate, które zapewniają znacznie krótszy czas działania, i bardziej zmienny poziom we krwi.

Jest to jeden z najbardziej popularnych Testosteron iniekcji, ponieważ połączenie z czterech estrów różnych działając synergicznie ze sobą, zarówno szybko działające i trwałe. Mieszanka Testosteron pozwala mu być uznane przez receptory na dłuższy okres czasu niż inne Testosteron. Zastosowanie HCG (Ludzka gonadotropina kosmówkowa) i / lub cytrynian klomifenu / Tamoxifen Citrate mogą być korzystne na zakończenie stosowania w celu zapewnienia równowagi w system hormonalny.

Skuteczna dawka dla większości waha się od 197 mg co 2 dni.